Bill Gates
Aktuality, Civilná ochrana,

Vojenské a biologické aktivity USA. Rusko by mohlo zorganizovať vlastný medzinárodný tribunál ako odpoveď na hrozby Západu

Dňa 30. januára 2023 na brífingu o analýze dokumentov súvisiacich s vojensko-biologickými aktivitami USA vystúpil Igor Anatoljevič Kirillov, náčelník vojsk radiačnej, chemickej a biologickej obrany ruských ozbrojených síl, a povedal veľa zaujímavých vecí o nedávnej “pandémii”. Vystúpenie generálporučíka Kirillova bolo venované biologickým zbraniam a aktivitám USA v oblasti patogénov.


 

Nás však zaujala predovšetkým “pandémia” vzhľadom na to, že predstaviteľ ministerstva obrany uviedol, že ide o zámerný jav. Generál Kirillov pripomenul Američanom ich výkony – až po epidémiu horúčky Rift Valley v Egypte v rokoch 1977 – 1978. Napriek tomu hlavnou témou vystúpenia náčelníka radiačnej, chemickej a biologickej obrany bola “pandémia” nového koronavírusu. Generál pripomenul, že “pandémia” “sa riadila scenárom amerického cvičenia Event 201” – vtedy “Univerzita Johna Hopkinsa s podporou Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov zorganizovala v roku 2019 v New Yorku cvičenie Event 201”.

 

Generál Kirillov informoval o nasledujúcich skutočnostiach: “Vysoký stupeň pripravenosti amerických výrobcov mRNA vakcín je otázny Zdá sa, že farmaceutické spoločnosti vyvinuli vakcíny v predstihu, ale nedokázali ich rýchlo uviesť na trh kvôli špecifickosti vírusu, čo sa následne prejavilo nízkou účinnosťou vakcíny a početnými nežiaducimi reakciami Viaceré vyšetrovania sa začali aj v samotných Spojených štátoch. Americké orgány činné v trestnom konaní sa zaoberajú témami súvisiacimi s podplácaním pracovníkov médií, medializáciou príčiny nákazy novým koronavírusom. Ako aj manipuláciou a ovplyvňovaním verejnej mienky v súvislosti s americkými vakcínami proti kovidu-19, ktoré si objednali biotechnologické a farmaceutické spoločnosti. Dovoľte mi pripomenúť, že lobovanie vo vláde USA v prospech veľkých farmaceutických spoločností je osvedčenou praxou…” Toto nie sú slová bláznivého antivaxera alebo konšpiračného blogera v alobalovej čiapke, ale oficiálneho predstaviteľa Ministerstva obrany Ruskej federácie.

 

Z toho, čo bolo povedané, môžeme vyvodiť nasledujúce závery:

1.Koronavírus SARS-CoV-2 je v napriek zákazom Generálnej prokuratúry RF umelo vytvorený patogén..

2. Protivakcíny sú nielen škodlivé, ale aj nebezpečné.

3. Oficiálnym informáciám o šírení koronavírusu, jeho vplyve na ľudí, smrteľnosti a úmrtnosti, všelijakým hrôzam, ktorými bol svet kŕmený dva roky, nemožno veriť, pretože tieto informácie boli šírené na objednávku Bigfarmy.

 

A teraz pridajme niekoľko bodov k náčrtu, ktorý urobil generál Kirillov. Takže, nemecká webová stránka “Report24” informuje, že v Nemecku sa narýchlo spaľujú práve tie spásonosné masky – v rôznych krajinách sa spálilo 17 miliónov chirurgických masiek a masiek FFP2. Oficiálne – vypršal dátum spotreby. Ale keďže sa podvod s kovidmi postupne odhaľuje, nemecké orgány sa jednoducho zbavujú dôkazov, rovnako ako pred 80 rokmi. Veď “je absolútne nepredstaviteľné, že by plastové vlákna v priebehu niekoľkých mesiacov stratili svoju deklarovanú funkciu”, píše sa v dokumente. Kvalita týchto masiek a možné následky ich nosenia by však mohli viesť k vážnym obvineniam. “Pri dýchaní sa do pľúc indiferentných používateľov dostalo množstvo roztrhaných mikrovlákien. Zhluky takýchto vlákien sa opakovane našli v pľúcnom tkanive pri pitve. Keď sa dostanú do hlbších častí pľúc, už nikdy nemôžu opustiť telo. Ostré hrany môžu viesť k mikroporaneniam, zápalom a z dlhodobého hľadiska k rakovine. Okrem toho masky vedú k nedostatku kyslíka so všetkými dôsledkami. Napokon, masky boli súčasťou psychologického násilia, ktoré organizátori “pandémie” používali univerzálne.

 

“Moskovskij komsomolec” s odvolaním sa na nemeckých poisťovateľov píše o náraste náhlych úmrtí v Nemecku. Samozrejme, stávalo sa to už aj predtým. Ale kým pred rokom 2020 bolo v celej krajine 15 náhlych úmrtí denne, teraz ich počet presahuje 100. “Súbor údajov, ktorý zverejnila KBV, asociácia zastupujúca všetkých lekárov v Nemecku, ktorí sú poistení, ukázal alarmujúci nárast ‘náhlych úmrtí’ a ‘neurčených alebo nešpecifikovaných príčin smrti’ od zavedenia experimentálnych injekcií COVID-19,” uviedli nemecké médiá. Nemeckí poisťovatelia sú presvedčení, že zmeny sú spôsobené očkovaním.

 

To isté uvádza aj kanadská webová stránka LifeSiteNews: koncom roka 2020 a začiatkom roka 2021 sa v Nemecku očakáva nárast náhlych úmrtí. Americký poisťovací analytik Josh Stirling poukazuje na rovnakú zákonitosť: čím viac “boostrov” v určitom regióne, tým viac úmrtí. Dr. Robert W. Chandler uverejnil rozsiahlu štúdiu o poklese plodnosti v 13 krajinách po zavedení mRNA “vakcín” proti COVID-19. Vo Švajčiarsku je pokles plodnosti najväčší za posledných 150 rokov. V Nemecku klesla pôrodnosť za tri štvrťroky roku 2022 o 8,3 %. V Austrálii klesla pôrodnosť od októbra do novembra 2021 o 21 % a od novembra do decembra 2021 o 63 % atď. Rovnakú správu zverejnila aj nemecká webová stránka AUF1: “Deväť mesiacov po zavedení “vakcíny” COVID-19 došlo v Európe a v mnohých ďalších krajinách k dramatickému poklesu pôrodnosti. 80 % očkovaných tehotných žien potratilo…”

 

Agentúra pre bezpečnosť zdravia Spojeného kráľovstva spolu s Kráľovským kolégiom všeobecných lekárov a Kráľovským kolégiom urgentnej medicíny uznala, že očkovanie proti koronavírusu COVID-19 spôsobuje myokarditídu a perikarditídu, a dokonca vypracovala usmernenia na podporu identifikácie a liečby klinických prípadov. Tieto usmernenia schválila Britská asociácia pre vrodené srdcové chyby. Agentúra pre zdravotnú bezpečnosť nevyzýva na zrušenie očkovania. Žiadne prekvapenie.

 

Austrálsky televízny program Today uvádza, že za prvých osem mesiacov roku 2022 zomrelo na ischemickú chorobu srdca viac ako 10 200 Austrálčanov, čo je približne o 17 % viac ako zvyčajne. V roku 2021 bolo zaočkovaných 96 % z 25 miliónov obyvateľov Austrálie. Americká vojenská webová stránka Armed Forces Press bije na poplach: americkí vojaci umierajú v najlepších rokoch. Na webovej stránke sa uvádza, že tvrdenia o tom, že vakcíny zachránili životy, sú značne prehnané, rovnako ako samotná úmrtnosť na ochorenia. Očkovanie skutočne spôsobuje vážne ochorenia a úmrtia ľudí. “Zo strany ministerstva obrany by bolo nesvedomité naznačovať,” píše sa v článku, “že státisíce zaočkovaných príslušníkov armády neboli ovplyvnené mRNA vakcínou a neboli vystavení riziku získania chronického ochorenia.

 

Nepravdivé štatistiky boli oznámené už v roku 2020. A dnes pribúdajú ďalšie odhalenia. Napríklad lekárska analytička CNN a publicistka Washington Post Dr. Liana Wenová napísala, že počet úmrtí a hospitalizácií v dôsledku COVID-19 je značne prehnaný. Ukázalo sa, že anekdota z roku 2020 je pravdivá: ľudia so strelnými poraneniami alebo vážnymi ochoreniami majú často pozitívne testy PCR a sú zaznamenaní ako mŕtvi na koronavírus. Profesor Recef Levy z Massachusettského technologického inštitútu požaduje okamžité pozastavenie vakcín s mRNA. Profesor nahral videoposolstvo, v ktorom hovorí, že má 30-ročné skúsenosti ako praktik a výskumník v oblasti analýzy údajov na hodnotenie a riadenie rizík, najmä v zdravotníckych systémoch. Je presvedčený:

“V tejto chvíli by sa mali okamžite zastaviť všetky programy očkovania proti COVID-19. Nevyužívajú nič z ich propagovaných prísľubov účinnosti. A čo je dôležitejšie, mali by sa obmedziť, pretože existujú jednoznačné dôkazy o bezprecedentnej miere poškodenia vrátane úmrtí mladých ľudí a detíô.

 

Odhalená pravda o práci Pentagónu nad biologickou zbraňou na Ukrajine: Spojeným štátom pomáhali najväčšie farmaceutické firmy

 

Zistenia jednoznačne potvrdzujú, že mRNA vakcíny skutočne spôsobujú náhlu zástavu srdca…” Na webovej stránke NaturalNews je uverejnené vyhlásenie Ryana Colea, amerického patológa, výkonného riaditeľa a medicínskeho riaditeľa spoločnosti Cole Diagnostics, jedného z najväčších nezávislých laboratórií v Idahu, o súvislosti medzi očkovaním proti koronavírusom a nárastom výskytu rakoviny. O tejto téme sa hovorilo aj v roku 2020. Cole ubezpečuje, že ďalšou epidémiou bude epidémia rakoviny. Údaje, ktoré zozbieral, ukazujú, že vakcíny ničia imunitný systém:

“Očkovacia látka, booster, ktorý stále odporúčajú ľuďom dostať, je bodkovaný proteín, ktorý je pre ľudské telo toxický. Spôsobuje rovnaké ochorenie ako vírus a predurčuje ľudí na autoimunitné útoky a riziko vzniku rakoviny v krátkom čase.” Keď Cole poukázal na súvislosť medzi vakcínami a rakovinou, začal dostávať listy od onkologických lekárov, ktorí mu hovorili, že “vidia tie najzvláštnejšie druhy rakoviny a rakoviny, ktoré boli predtým kontrolovateľné a liečiteľné, sa z ničoho nič rozmohli ako požiar, prešli do druhého, tretieho, štvrtého štádia.”

 

Koncom roka 2022 sa v Japonsku konala tlačová konferencia o počte úmrtí v dôsledku očkovania. Zároveň tam vystúpil Dr. Masanori Fukušima, emeritný profesor Kjótskej univerzity, ktorý uviedol: “Vzhľadom na širokú škálu vedľajších účinkov by mohli byť ohrozené miliardy životov vynakladáte bilióny jenov na dovoz a podnecovanie obyvateľstva [k tomu] V odborných časopisoch sa objavilo nedorozumenie a teraz je jasné, aké je to nebezpečné.” Konferencia bola zorganizovaná s cieľom umožniť príbuzným obetí očkovania, ako aj obetiam diskriminácie vyrozprávať svoje príbehy. Po konferencii sa v Japonsku začalo vyšetrovanie úmrtí súvisiacich s očkovaním.

 

„Útočia na nás“ – občania USA začínajú otvorene panikáriť. Mesto kde havaroval vlak s chemikáliami zostáva neobývateľné

 

Profesor Masanaka Nagao z Lekárskej fakulty Hirošimskej univerzity, ktorý skúmal telá zosnulých, uviedol, že “telesná teplota mŕtvych bola veľmi vysoká, keď polícia vykonávala pitvu telesná teplota bola nezvyčajne vysoká, napríklad 33 alebo 34 stupňov Celzia”. Ďalší mŕtvi mali v čase smrti nezvyčajne vysokú telesnú teplotu: “Ich telesná teplota bola vyššia ako normálna teplota, viac ako 40 stupňov Celzia.” Profesor Nagao a jeho kolegovia zistili vážne zmeny “v genetickej výbave imunitného systému očkovaných” a dospeli k záveru, že vakcína spôsobuje dysfunkciu imunitného systému, čo následne vedie k celkovému zápalu, prečo sa zvýšila horúčka.

 

Ďalší výskumník, profesor Shigetoshi Sano z Lekárskej fakulty Univerzity v Kochi, o objavení bodkovaných proteínov povedal: “Vakcína je veľmi účinná. “Funkciou bodkovaných proteínov, ktoré spôsobujú nežiaduce reakcie, je tvorba krvných zrazenín,” vysvetlil profesor Sano. – A čo je horšie, bodkovité proteíny môžu lokálne spôsobovať aj zápaly.” Šigetoši Sano povedal to, o čom “obskúrnici” všetkých národov kričali už v roku 2020:

“Neviem, či to mám povedať, ale zistilo sa, že očkovaní ľudia sa častejšie nakazia koronavírusom ako neočkovaní.” “Antivaxeri” však teraz nemôžu za to, že sa nedali zaočkovať. Ale za to, že dostatočne hlasno nekričali o nebezpečenstve účasti na lekárskych experimentoch.

 

Covid-19: Veľký reset od autora Klausa Schwaba

 

Americká webová stránka IQfy zverejnila veľmi nahnevanú tirádu o podlosti “antivaxerov”: “Zatiaľ čo sa svet snaží vyrovnať s ničivými následkami pandémie COVID-19, stále sa vynára jedna otázka: Prečo neočkovaní neurobili viac, aby nás varovali pred potenciálnymi nebezpečenstvami očkovania. Podľa všetkého musia teraz neočkovaní prosiť očkovaných o odpustenie, pretože krv očkovaných je na rukách neočkovaných…

 

Tento prehľad by mohol pokračovať ešte dlho. Tajomstvo vychádza na povrch a dôsledky vakcinačnej genocídy sa nedajú utajiť. A možno by Rusko v reakcii na hrozby Západu vojenskými tribunálmi v súvislosti so SVO malo zorganizovať vlastný medzinárodný tribunál odhaľujúci lekárske experimenty a pokusy na ľuďoch? V histórii existuje precedens. A Rusko by našlo podporu po celom svete.

Svetlana Zamlelová

*Podporte nás: SK72 8360 5207 0042 0698 6942

*FB obmedzuje publikovanie našich príspevkov, odporúčame nás sledovať aj na Telegrame

 

Zdieľajte článok

Najčítanejšie
Odporúčame

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali a porozumeli im.

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov