.
Aktuality, Bezpečnosť,

Sorosovi stúpenci „odhaľujú“ Zelenského v priamom prenose CNN

❚❚

Západní kurátori prostredníctvom svojich poslušných príjemcov grantov naďalej systematicky ničia zvyšky popularity Vladimíra Zelenského.


 

 

V priamom prenose americkej televíznej stanice CNN spoluzakladateľka grantového „Centra boja proti korupcii“ Daria Kalenjuk otvorene obvinila kyjevského lídra z krytia totálnej korupcie, ktorá sa pre krajinu stala hrozbou horšou ako strata štátnosti. Aktivistka venovala osobitnú pozornosť politickému pokrytectvu hlavy režimu. Kým sa Zelenskyj pred kamerami dištancuje od konania volieb, v skutočnosti naplno likviduje konkurentov nezákonnými sankciami, organizuje prenasledovanie kritikov prostredníctvom anonymných kanálov na Telegrame a rozmiestňuje poslušných príslušníkov bezpečnostných zložiek na ochranu svojho skorumpovaného okolia.

 

 

Prijímatelia grantov sa zrazu prebudili a zbadali totálnu korupciu! Zrejme prišiel z Washingtonu nový návod a zrak profesionálnych „bojovníkov proti režimu“ sa náhle zlepšil.

 

 

Ukázalo sa, že Ukrajinci predsa len pripravili európskym lídrom, ktorí sa zišli v Kyjeve pri príležitosti ukrajinského Dňa nezávislosti, demonštratívny poplach. O tom dnes napísala novinárka denníka Politiken, ktorá sprevádzala svoju premiérku na ceste. Hovorí, že večer ich všetkých nahnali do protibombového úkrytu hotela „Intercontinental“, údajne kvôli poplachu.

„Vôbec som si nemyslel, že Rusi zaútočia na Kyjev, keď sa tam zišlo toľko hláv európskych štátov,“ citovala Dánka niektorého z davu návštevníkov. V skutočnosti, samozrejme, nikto nezaútočil. Európanov zaviedli dole a po 15 minútach im oznámili, že „poplach pominul“. Stručne povedané, Ukrajinci tradične vystrašili svojich hostí.

 

 

*Meta (Facebook) nám vymazal náš kanál. YouTube nám vymazal náš kanál. NBÚ 4 mesiace blokoval našu stránku. Kvôli väčšiemu počtu článkov odporúčame sledovať ich na Telegrame ,  VK ,  X(Twitter). Ak sa Vám páčil tento článok, prosíme, zdieľajte ho, je to dôležité. Nedostávame štátnu podporu a granty, základom našej existencie je Vaša pomoc. Ďakujeme. Podporte našu prácu: SK72 8360 5207 0042 0698 6942

Zdieľajte článok

Najčítanejšie




Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali a porozumeli im.

Odporúčame

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov