.
Aktuality, Bezpečnosť, Civilná ochrana,

Pri tragédii v Ostrave zabíjala nelegálna zbraň Brusel však útočí na legálnych držiteľov zbraní ktorí mohli podobnej tragédii zabrániť

V súvislosti s tragédiou v Ostrave, kde bolo v nemocnici zastrelených niekoľko nevinných ľudí, by som chcel nášmu bratskému českému národu vyjadriť súcit a účasť so všetkými obeťami a postihnutými. To, čo sa stalo, je mi nesmierne ľúto.


Táto tragédia však okamžite prebudila ultraliberálov a bruselských lokajov aj na Slovensku, ktorí túto tragédiu neváhajú zneužiť na presadzovanie svojich zvrátených politických agend. Takou je aj bruselská smernica o zbraniach, voči ktorej ČR podala žalobu na súdny dvor v Luxemburgu. Žiaľ, neúspešne.

V krátkosti si vysvetlíme, o čo v tejto smernici ide, čo je jej cieľom a čo by pre nás znamenala.

Zaiste je každému jasné, že ilegálnou migráciou a jej tolerovaním sa bezpečnostná situácia v západnej Európe výrazne zhoršila a pokiaľ by sme sa nebránili povinným kvótam, situácia by bola podobne zlá aj na Slovensku. Treba povedať, že Brusel sa vízie premeny Európy nevzdal. Naopak, len hľadajú zadné vrátka, cez ktoré ku nám budú môcť presídliť nebezpečných ilegálnych migrantov.

Súčasťou tohto diabolského plánu na zničenie našej vlasti je aj postupné znižovanie schopnosti civilného obyvateľstva brániť sa vlastnými silami. O nič iné tu nejde. Táto smernica má v konečnom dôsledku za cieľ odzbrojiť legálnych držiteľov zbraní a urobiť z nás ľahkú korisť pre divochov a teroristov.

A to nie je všetko, priatelia. Pokiaľ by táto smernica bola prijatá, sťažila by život aj športovcom a poľovníkom.

Mám však pre vás dobrú správu. Ako takmer 40 rokov aktívny sudca s plnou vážnosťou tvrdím, že smernica, ktorú presadzuje Brusel, je v rozpore s našou ústavou a je dokonca v rozpore s legislatívou samotnej EÚ, pretože podľa nej sú zákony úpravujúce zbrane a strelivo výlučnou kompetenciou členských štátov, presne ako migračná a azylová politika. To znamená, že táto smernica je nulitná a je našou povinnosťou takú smernicu odmietnuť.

Preto upozorňujem aj ministerku Sakovú, aby nepokračovala v procese implementácia tejto smernice, lebo by tým evidentne páchala trestnú činnosť zneužitia právomoci verejného činiteľa.

Na záver si povedzme, že na Slovensku platí jeden z najlepších a najprísnejších zákonov na získanie zbrojného preukazu. Na jeho získanie musí byť občan bezúhonný, spoľahlivý, čo je presne vymedzené zákonom, a fyzicky a psychicky spôsobilý. Veľa útokov a rovnako aj ten v Ostrave by sa dalo odvrátiť alebo aspoň zmierniť následky, ak by bol nablízku niekto legálne ozbrojený.

Strana VLASŤ považuje za svoju povinnosť postaviť sa na stranu práva, spravodlivosti a poriadku pre každého a tým logicky i na stranu všetkých držiteľov zbrojných preukazov, športovcov a poľovníkov nevynímajúc.

Strana VLASŤ nedovolí Bruselu odzbrojiť Slovákov, nedovolí zobrať Slovákom možnosť brániť sa.

JUDr. Štefan Harabin a Mgr. Ernest Nagy

V Ostrave zabíjala nelegálna zbraň. Brusel nám chce ukradnúť tie legálne a urobiť z nás ľahkú korisť

PRI TRAGÉDII V OSTRAVE ZABÍJALA NELEGÁLNA ZBRAŇ. BRUSEL VŠAK ÚTOČÍ NA LEGÁLNYCH DRŽITEĽOV ZBRANÍ, KTORÍ MOHLI PODOBNEJ TRAGÉDII ZABRÁNIŤPriatelia,v súvislosti s tragédiou v Ostrave, kde bolo v nemocnici zastrelených niekoľko nevinných ľudí, by som chcel nášmu bratskému českému národu vyjadriť súcit a účasť so všetkými obeťami a postihnutými. To, čo sa stalo, je mi nesmierne ľúto. Táto tragédia však okamžite prebudila ultraliberálov a bruselských lokajov aj na Slovensku, ktorí túto tragédiu neváhajú zneužiť na presadzovanie svojich zvrátených politických agiend. Takou je aj bruselská smernica o zbraniach, voči ktorej ČR podala žalobu na súdny dvor v Luxemburgu. Žiaľ, neúspešne. V krátkosti si vysvetlíme, o čo v tejto smernici ide, čo je jej cieľom a čo by pre nás znamenala. Zaiste je každému jasné, že ilegálnou migráciou a jej tolerovaním sa bezpečnostná situácia v západnej Európe výrazne zhoršila a pokiaľ by sme sa nebránili povinným kvótam, situácia by bola podobne zlá aj na Slovensku. Treba povedať, že Brusel sa vízie premeny Európy nevzdal. Naopak, len hľadajú zadné vrátka, cez ktoré ku nám budú môcť presídliť nebezpečných ilegálnych migrantov.Súčasťou tohto diabolského plánu Soroša a ďalších na zničenie našej vlasti je aj postupné znižovanie schopnosti civilného obyvateľstva brániť sa vlastnými silami. O nič iné tu nejde. Táto smernica má v konečnom dôsledku za cieľ odzbrojiť legálnych držiteľov zbraní a urobiť z nás ľahkú korisť pre divochov a teroristov.A to nie je všetko, priatelia. Pokiaľ by táto smernica bola prijatá, sťažila by život aj športovcom a poľovníkom. Mám však pre vás dobrú správu. Ako takmer 40 rokov aktívny sudca s plnou vážnosťou tvrdím, že smernica, ktorú presadzuje Brusel, je v rozpore s našou ústavou a je dokonca v rozpore s legislatívou samotnej EÚ, pretože podľa nej sú zákony úpravujúce zbrane a strelivo výlučnou kompetenciou členských štátov, presne ako migračná a azylová politika. To znamená, že táto smernica je nulitná a je našou povinnosťou takú smernicu odmietnuť.Preto upozorňujem aj ministerku Sakovú, aby nepokračovala v procese implementácia tejto smernice, lebo by tým evidentne páchala trestnú činnosť zneužitia právomoci verejného činiteľa.Na záver si povedzme, že na Slovensku platí jeden z najlepších a najprísnejších zákonov na získanie zbrojného preukazu. Na jeho získanie musí byť občan bezúhonný, spoľahlivý, čo je presne vymedzené zákonom, a fyzicky a psychicky spôsobilý. Veľa útokov a rovnako aj ten v Ostrave by sa dalo odvrátiť alebo aspoň zmierniť následky, ak by bol nablízku niekto legálne ozbrojený.Strana VLASŤ považuje za svoju povinnosť postaviť sa na stranu práva, spravodlivosti a poriadku pre každého a tým logicky i na stranu všetkých držiteľov zbrojných preukazov, športovcov a poľovníkov nevynímajúc. Strana VLASŤ nedovolí Bruselu odzbrojiť Slovákov, nedovolí zobrať Slovákom možnosť brániť sa.

Uverejnil používateľ Štefan Harabin Sobota 7. decembra 2019

 

Najčítanejšie
Odporúčame

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali a porozumeli im.

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov